Ali si želite delati v urejenem okolju?
Želite prispevati k uspešni prihodnosti tovarne Filc?

Smo podjetje z 80. letno tradicijo, specializirano za proizvodnjo in razvoj klasičnega in z vrhunsko tehnologijo obdelanega netkanega tekstila ter večplastnih tekstilij za avtomobilsko, gradbeno in pohištveno industrijo.

Zaradi širitve poslovanja konstantno iščemo večje število sodelavcev za delo v proizvodnji v Mengšu in Škofji Loki. K sodelovanju vabimo dinamične in samostojne osebe za delo na delovnem mestu:

UPRAVLJALEC STROJEV (m/ž)

Delovne naloge:

  • priprava ustrezne surovine za nemoten tehnološki proces,
  • nastavitve linije in kontrola kakovosti izdelkov,
  • tehtanje , pakiranje in skladiščenje izdelkov po delovnem nalogu,
  • spremljanje in kontroliranje tehnološkega procesa,
  • evidentiranje in vnos vseh izdelkov , porabe surovin in pomožnih materialov v računalniški program,
  • odpravljanje manjših okvar in pomoč vzdrževalni službi pri popravilih in remontih,
  • upravljanje viličarja,
  • skrb za čistočo delovnega okolja.

Od vas pričakujemo:

  • IV. ali V. stopnjo izobrazbe elektro ali strojne tehnične smeri,
  • osnovno računalniško znanje,
  • natančnost in zanesljivost pri delu.

Nudimo vam:

  • dinamično delo in varno zaposlitev,
  • dobre delovne pogoje,
  • možnost strokovnega izpopolnjevanja in napredovanja,
  • nagrajevanje glede na dosežene rezultate,

Z izbranimi kandidati bo sklenjena pogodba za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve nove pogodbe o zaposlitvi. Delo poteka v štirih izmenah.

Če smo vzbudili vašo pozornost, se prijavite in oddajte vlogo za sodelovanje s kratkim življenjepisom. Upoštevane bodo izključno prijave, oddane preko povezave na spletni strani.

Zaradi vzpostavitve nove tehnologije tiskanja na netkan tekstil, iščemo ekipo izkušenih sodelavcev za delovno mesto:

UPRAVLJALEC STROJEV - TISKAR(m/ž)

  • posluževanje procesnih linij in ostalih strojev,
  • priprava apretur lepil in barv (mešanje tiskarskih past),
  • nameščanje bale na odvijalni del linje oz. priprava osnovnih mešanic surovine ter dodajanje v ventilator ali na transportni trak,
  • nastavitve linije in kontrola kakovosti izdelkov v laboratoriju in v proizvodnji,
  • sodelovanje pri odvzemu bale,
  • kontrola in pakiranje izdelkov,
  • čiščenje linije in druge tehnološke opreme,
  • odprava zastojev ali okvar,
  • sodelovanje pri remontih in popravilih,
  • menjava igel v igelnih deskah,

  • poklicna ali srednješolska izobrazba grafične ali druge tehnične smeri,
  • delovne izkušnje s področja tiskanja v ofset tehniki,
  • poznavanje izdelave tiskovne forme in sistema barvnega upravljanja v tisku,

Z izbranimi kandidati bo sklenjena pogodba za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve nove pogodbe o zaposlitvi. Delovno mesto je v Škofji Loki, delo poteka v eni oz. dveh izmenah.

Za načrtovanje, organiziranje in nadziranje logističnih aktivnosti v podjetju iščemo kreativno, dinamično, samostojno in strokovno podkovano osebo za delo na delovnem mestu:

VODJA LOGISTIKE (m/ž)

Tipične naloge:

  • načrtovanje, organiziranje in nadziranje delovnega procesa,
  • vodenje, motiviranje in usposabljanje ekipe sodelavcev,
  • oblikovanje strategije logistike, priprava letnega poslovnega načrta ter izdelava obdobnih poročil,
  • pripravljanje mesečnega plana aktivnosti logistike glede na dobave surovin in odpreme gotovih izdelkov,
  • pogajanja s pomembnejšimi zunanjimi partnerji za izvedbo procesa logistike,
  • organizacija transporta in spremljanje stroškov prevoza,
  • organizacija dela skladišč, uvajanje izboljšav na področju skladiščenja blaga,
  • reševanje reklamacij s področja logistike in priprava ukrepov za zmanjševanje teh reklamacij,
  • sodelovanje pri pripravi logističnega dela ponudbe v primerih nestandardnih postopkov
  • sodelovanje pri pripravi in izvedbi inventure v skladu s potrebami računovodstva,
  • sodelovanje in koordiniranje procesov in aktivnosti z ostalimi oddelki.

  • visoko ali univerzitetno izobrazbo ekonomske, organizacijske, tehnične ali druge ustrezne smeri,
  • vsaj pet let delovnih izkušenj na podobnih delih,
  • aktivno znanje angleškega jezika, želeno še enega svetovnega jezika,
  • poznavanje sodobnih metod obdelave podatkov,
  • poznavanje zakonodaje s področja prevozov v notranjem in mednarodnem prometu ter poznavanje carinskega poslovanja,
  • poznavanje materialnega poslovanja,
  • osnovno poznavanje ISO9001 in 14001 ter procesov vodenja,
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo vam:

  • nagrajevanje glede na dosežene rezultate.

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba za določen čas enega leta s 6 mesečnim poskusnim delom, z možnostjo sklenitve nove pogodbe in dolgoročnega sodelovanja. Delovno mesto je v Škofji Loki.

Če smo vzbudili vašo pozornost, oddajte svojo vlogo za sodelovanje s kratkim življenjepisom preko spletnega obrazca.