Ali si želite delati v urejenem okolju?
Želite prispevati k uspešni prihodnosti tovarne Filc?

Smo podjetje z 80. letno tradicijo, specializirano za proizvodnjo in razvoj klasičnega in z vrhunsko tehnologijo obdelanega netkanega tekstila ter večplastnih tekstilij za avtomobilsko, gradbeno in pohištveno industrijo.

Zaradi širitve poslovanja konstantno iščemo večje število sodelavcev za delo v proizvodnji v Mengšu in Škofji Loki. K sodelovanju vabimo dinamične in samostojne osebe za delo na delovnem mestu:

UPRAVLJALEC STROJEV (m/ž)

Delovne naloge:

  • priprava ustrezne surovine za nemoten tehnološki proces,
  • nastavitve linije in kontrola kakovosti izdelkov,
  • tehtanje , pakiranje in skladiščenje izdelkov po delovnem nalogu,
  • spremljanje in kontroliranje tehnološkega procesa,
  • evidentiranje in vnos vseh izdelkov , porabe surovin in pomožnih materialov v računalniški program,
  • odpravljanje manjših okvar in pomoč vzdrževalni službi pri popravilih in remontih,
  • upravljanje viličarja,
  • skrb za čistočo delovnega okolja.

Od vas pričakujemo:

  • IV. ali V. stopnjo izobrazbe elektro ali strojne tehnične smeri,
  • osnovno računalniško znanje,
  • natančnost in zanesljivost pri delu.

Nudimo vam:

  • dinamično delo in varno zaposlitev,
  • dobre delovne pogoje,
  • možnost strokovnega izpopolnjevanja in napredovanja,
  • nagrajevanje glede na dosežene rezultate,

Z izbranimi kandidati bo sklenjena pogodba za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve nove pogodbe o zaposlitvi. Delo poteka v štirih izmenah.

Če smo vzbudili vašo pozornost, se prijavite in oddajte vlogo za sodelovanje s kratkim življenjepisom. Upoštevane bodo izključno prijave, oddane preko povezave na spletni strani.

Zaradi vzpostavitve nove tehnologije tiskanja na netkan tekstil, iščemo ekipo izkušenih sodelavcev za delovno mesto:

UPRAVLJALEC STROJEV - TISKAR(m/ž)

  • posluževanje procesnih linij in ostalih strojev,
  • priprava apretur lepil in barv (mešanje tiskarskih past),
  • nameščanje bale na odvijalni del linje oz. priprava osnovnih mešanic surovine ter dodajanje v ventilator ali na transportni trak,
  • nastavitve linije in kontrola kakovosti izdelkov v laboratoriju in v proizvodnji,
  • sodelovanje pri odvzemu bale,
  • kontrola in pakiranje izdelkov,
  • čiščenje linije in druge tehnološke opreme,
  • odprava zastojev ali okvar,
  • sodelovanje pri remontih in popravilih,
  • menjava igel v igelnih deskah,

  • poklicna ali srednješolska izobrazba grafične ali druge tehnične smeri,
  • delovne izkušnje s področja tiskanja v ofset tehniki,
  • poznavanje izdelave tiskovne forme in sistema barvnega upravljanja v tisku,

Z izbranimi kandidati bo sklenjena pogodba za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve nove pogodbe o zaposlitvi. Delovno mesto je v Škofji Loki, delo poteka v eni oz. dveh izmenah.

Za izvajanje prodajnih aktivnosti z namenom doseganja kratkoročnih planov prodaje in povečanja dobičkonosnosti prodaje na dolgi rok, iščemo kreativno, dinamično, samostojno in strokovno podkovano osebo za delo na delovnem mestu:

KOMERCIALIST (m/ž)

Tipične naloge:

  • izvajanje prodajnih funkcij za dogovorjena področja (geografsko in po področjih industrije) oziroma kupce,
  • urejanje prodajne dokumentacije in vodenje korespondence s kupci,
  • pridobivanje novih kupcev in ugotavljanje novih namembnosti izdelkov,
  • sodelovanje z ostalimi oddelki (planiranje proizvodnje, razvoj izdelkov, planiranje odprem, zagotavljanje kakovosti),
  • spremljanje tržnih razmer in obveščanje ostalih oddelkov o le-teh, predlaganj ukrepov v zvezi s tržno situacijo,
  • sodelovanje pri izdelavi in realizaciji planov prodaje.

  • univerzitetno izobrazbo tehnične (tekstilne tehnologije, strojne, elektro) ali ekonomske smeri,
  • vsaj tri leta delovnih izkušenj na podobnih delih,
  • tekoče znanje angleškega jezika ter znanje jezikov z balkanskega območja,
  • poznavanje osnovnih računalniških programov (Windows, MS Office),
  • pripravljenost na službena potovanja,
  • odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • proaktivnost in zanesljivost pri delu.

Nudimo vam:

  • nagrajevanje glede na dosežene rezultate.

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba za določen čas enega leta s 6 mesečnim poskusnim delom, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja. Delovno mesto je v Škofji Loki.

Če smo vzbudili vašo pozornost, oddajte svojo vlogo za sodelovanje s kratkim življenjepisom.

Za izvajanje marketinških in prodajnih aktivnosti z namenom povečevanja prepoznavnosti izdelkov in njihove uporabe ter posledičnim pospeševanjem prodaje na domačem trgu, iščemo kreativno, dinamično, samostojno in strokovno podkovano osebo za delo na delovnem mestu:

Strokovni sodelavec v prodaji in marketingu za področje Slovenije (m/ž)

  • razvoj in implementacija marketinške aktivnosti (oglaševalske kampanje, dogodki, priprava promocijskih materialov, ipd.),
  • uvajanje novih idej na področju marketinških aktivnosti podjetja,
  • upravljanje družbenih omrežij in oglaševanje (Facebook, LinkedIn, Instagram),
  • odnosi z javnostmi,
  • oblikovanje in izdelava marketinških gradiv ter pisanje besedil (marketinških, PR člankov, e-novic itd.),
  • sodelovanje pri oblikovanju internetne strani,
  • izvajanje prodajnih funkcij za dogovorjena področja (po področjih industrije),

  • vsaj eno leto delovnih izkušenj na podobnih delih,
  • dobre pisne sposobnosti in odlično poznavanje slovničnih pravil za samostojno pripravo tekstov,
  • odličen smisel za pisanje besedil,
  • vozniški izpit B kategorije in pripravljenost na dnevna službena potovanja,
  • sposobnost za timsko delo,
  • hitro prilagajanje, komunikativnost, mobilnost in urejenost,

Nudimo vam:

  • dinamično delo v enem izmed najuspešnejših podjetij v Sloveniji,
  • možnost samostojnega kreiranja delovnega področja,

Če smo vzbudili vašo pozornost, oddajte svojo vlogo za sodelovanje s kratkim življenjepisom najkasneje do 06.07.2018 preko s klikom na gumbek "Oddaj prijavo".