Ali si želite delati v urejenem okolju?
Želite prispevati k uspešni prihodnosti tovarne Filc?

Smo podjetje z 80. letno tradicijo, specializirano za proizvodnjo in razvoj klasičnega in z vrhunsko tehnologijo obdelanega netkanega tekstila ter večplastnih tekstilij za avtomobilsko, gradbeno in pohištveno industrijo.

Zaradi širitve poslovanja konstantno iščemo večje število sodelavcev za delo v proizvodnji v Mengšu in Škofji Loki. K sodelovanju vabimo dinamične in samostojne osebe za delo na delovnem mestu:

UPRAVLJALEC STROJEV (m/ž)

Delovne naloge:

  • priprava ustrezne surovine za nemoten tehnološki proces,
  • nastavitve linije in kontrola kakovosti izdelkov,
  • tehtanje , pakiranje in skladiščenje izdelkov po delovnem nalogu,
  • spremljanje in kontroliranje tehnološkega procesa,
  • evidentiranje in vnos vseh izdelkov , porabe surovin in pomožnih materialov v računalniški program,
  • odpravljanje manjših okvar in pomoč vzdrževalni službi pri popravilih in remontih,
  • upravljanje viličarja,
  • skrb za čistočo delovnega okolja.

Od vas pričakujemo:

  • IV. ali V. stopnjo izobrazbe elektro ali strojne tehnične smeri,
  • osnovno računalniško znanje,
  • natančnost in zanesljivost pri delu.

Nudimo vam:

  • dinamično delo in varno zaposlitev,
  • dobre delovne pogoje,
  • možnost strokovnega izpopolnjevanja in napredovanja,
  • nagrajevanje glede na dosežene rezultate,

Z izbranimi kandidati bo sklenjena pogodba za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve nove pogodbe o zaposlitvi. Delo poteka v štirih izmenah.

Če smo vzbudili vašo pozornost, se prijavite in oddajte vlogo za sodelovanje s kratkim življenjepisom. Upoštevane bodo izključno prijave, oddane preko povezave na spletni strani.

SKLADIŠČNI DELAVEC (m/ž)

Tipične naloge:

  • pomoč pri pripravi surovin skladno z delovnim nalogom,
  • pomoč pri pripravi blaga za odpremo,
  • oskrba linij s pomožnim materialom,
  • čiščenje dvoriščnih površin in delovnih sredstev,
  • delo s čitalcem črtnih kod,
  • upravljanje s stiskalnico za baliranje odpadkov.

  • poklicno izobrazbo,
  • 6 mesecev delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih,
  • izpit za viličarja,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • dobre psihomotorične sposobnosti,

Nudimo vam:

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve nove pogodbe o zaposlitvi. Delovno mesto je v Škofji Loki, delo poteka v štirih izmenah.